איך משקיעים ישראלים יכולים לקנות נדלן בגרמניה ומי מנהל את הנכס

איך משקיעים ישראלים יכולים לקנות נדלן בגרמניה ומי מנהל את הנכס

Refurbished,And,Not,Renovated,Old,Building,In,Contrast,Next,To

אנחנו יודעים, רבים מכם למדתם לא מעט על כלכלה ובכלל, לכל אחד יש את התקווה הזו בלב, שהוא זה שימצא את הפנינה הנדלנית השווה ביותר שבסופו של יום תניב פירות שיהיו שווים את ההשקעה. אבל האמת היא כי המציאות היא מטבע הדברים לעולם מורכבת יותר. השקעה בנדלן בגרמניה הוא מה שצריך לבוא אליו בעיניים פקוחות מתוך ידע וניסיון. לכן, ההמלצה היא לעולם לבחור את אנשי המקצוע הנכונים לביצוע העיסקה.

מה הדברים שמונעים מכם לבחור נכון?

אם אתם לא משוכנעים בכך ששווה לכם להעביר את השרביט לאדם אחר, הכנו עבורכם רשימה קצרה של סיבות לעשות זאת בכל זאת:

  1. אתם לא מכירים את השפה: כל עוד אתם לא מכירים את השפה הגרמנית, איך תדעו להשקיע בצורה נכונה? איך יהיו לכם את הכלים לדבר עם שוכרים פוטנציאליים, למלא שורה של טפסים שונים וכן הלאה. עבור כל אלו לבד, תמיד טוב שיש מי שיכול לתרגם את הנאמר.
  2. אתם וודאי לא מכירים את המדינה טוב מספיק: אתם אולי מכירים את ברלין, מינכן ופרנקפורט. אבל האם שמעתם על לייפציג? על אתרים רלוונטיים במזרח המדינה ועוד? משום שאנחנו מאמינים כי אתם לא מכירים את גרמניה לעומק כמו שאנחנו מכירים אותה, אנחנו רק יכולים להניח כי מדובר על מה שכדאי לכם לקבל בו עזרה.
  3. אתם לא רוצים לבצע את המחקר לבד: השקה בנדלן היא השקעה מורכבת. ישנם כל כך הרבה משתנים וכדי לבחור נכון צריך לבצע שורה של מחקרים. אל תעברו את זה לבד.

אנחנו מחכים לכם עם כל המידע שאתם צריכים

אם אתם מחפשים מי שינהל עבורכם את הנכס, אם אתם לא יודעים כיצד לרכוש את הנכס הזה והזה בגרמניה, יש לנו פיתרון להכל. אנחנו כאן עם כל המידע שאתם צריכים ושיעזור לכם לבחור נכון. אנחנו רק מבקשים מכם שתסכימו לבחור בנו בחזרה. כך נוכל לעזור לכם ולעמוד לצידכם לאורך כל התהליך הזה.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​