השקעות נדל"ן בגרמניה – כל מה שצריך לדעת

השקעות נדל"ן בגרמניה – כל מה שצריך לדעת

shutterstock_108205049

שוק הנדל"ן בגרמניה פורח בשנים האחרונות. זהו אחד הנכסים היציבים ביותר להשקעה.

השקעות נדל"ן הן רווחיות והן יכולות להיות דרך מצוינת להגדיל את העושר שלך לאורך זמן. עם זאת, חשוב לדעת שיש הבדלים משמעותיים בין השקעה בנכס להשקעה במניות או באג"ח.

הנכס הגרמני מטפס בהתמדה במהלך השנים האחרונות, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור כל משקיע שרוצה להבטיח שכספו ימשיך לגדול ולא יתכווץ כמו השקעות רבות אחרות. יש גם שוק שכירות הגון שהופך את ההשקעה הזו למושכת עבור אלה שרוצים להרוויח קצת הכנסה נוספת בצד.

השקעות נדל"ן גרמניות מציעות מגוון רחב של הזדמנויות בשוק הגרמני. יש הכל, החל מנכסים למגורים ומסחר ועד לחלקות אדמה וחוות שמאפשרות לך לחיות או לפתח את החלום שלך.

בגרמניה יש מגוון רחב של ערים עם תרבויות וסגנונות חיים שונים, כלומר חייב להיות משהו לכולם, לא משנה איזה סוג של אורח חיים אתה מחפש.

הכלכלה הגרמנית היא מהחזקות באירופה, כלומר זה מספק למשקיעים שוק יציב בו הם יכולים להשקיע את כספם ולהפיק תשואה טובה על ההשקעות שלהם.

בגרמניה, שוק הדיור נמצא בשפל כרוני. בעשור האחרון נפגעה המדינה בשלל גורמים שהביאו לירידה בהשקעות בדיור ובשיפוץ.
בעיצומו של השפל הזה, עדיין יש גרעין קטן אך יציב של משקיעים שקונים נכסים ובונים יחידות חדשות כדי לנסות להרוויח משוק הנדל"ן הקפוא של גרמניה.
ממשלת גרמניה הקלה יחסית על משקיעים זרים לקנות נכס על מנת לעזור לעורר צמיחה כלכלית. כאשר יחידות חדשות אלו נבנות, מקומיים רבים מתחילים לראות הזדמנות גם לעצמם.

מומלץ מאוד להשקיע בנדל"ן בגרמניה.

גרמניה היא אחת המדינות המבטיחות ביותר להשקיע בנדל"ן. שוק הדיור הגרמני פורח והמדינה בדרך להפוך למובילה עולמית בתחום זה.
משקיעים יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לפיתוח נכסים ונכסים מסחריים, כאשר השקעות למגורים הן עדיין הבחירה הפופולרית ביותר עבור רבים שרוצים לקנות נדל"ן בגרמניה.

 

שוק הנדל"ן הגרמני צפוי לצמוח בשנים הקרובות.

שוקי הנדל"ן בגרמניה צפויים לצמוח בשנים הקרובות. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שקיים מחסור בדיור בערים גדולות כמו ברלין ומינכן, עקב הגירה וביקוש מקומי.

בפעם הראשונה שזר יקנה נכס בגרמניה, הוא יהיה חייב במס רווחי הון. עם זאת, אם הנכס מוחזק כהשקעה להשכרה למשך עשר שנים לפחות, אזי ניתן להפחית או לבטל את המסים הללו. מאמר זה נועד לספק מידע על מהו ה-CGT וכיצד הוא יכול להשפיע עליך כמשקיע.
מס רווחי הון (CGT) מחויב על רווחים שנעשו ממכירת נכסים כגון נדל"ן ומניות. אם אתה אזרח מחוץ לאיחוד האירופי ובבעלותך נכס למגורים בגרמניה, אתה תהיה חייב במס זה כאשר אתה מוכר את הנכס שלך ותרוויח ממנו.

 

גרמניה היא אחת המדינות הצפופות ביותר באירופה וגם אחת הכלכלות הגדולות בעולם. מחירי הדירות עולים ואנשים שרוצים להשקיע בנדל"ן צריכים לשקול זאת.
בגרמניה יש שיעור אבטלה נמוך, מה שהופך את זה לאטרקטיבי עבור חברות להתבסס שם. המדינה נהנית גם מכוח עבודה משכיל מאוד ורמת פרודוקטיביות גבוהה.
כלכלת גרמניה צומחת בהתמדה במשך שנים, כאשר התמ"ג שלה גדל בכ-3% בשנה בעשור האחרון.

חלה עלייה משמעותית בהיקף ההשקעות בנדל"ן בגרמניה. משקיעים מחפשים לנצל את פוטנציאל הצמיחה הגבוה של שוק זה.
גרמניה היא אחד מיעדי ההשקעה האטרקטיביים ביותר עבור משקיעים זרים, לא רק משום שהיא אחת הכלכלות הגדולות באירופה אלא גם משום שהיא מציעה סיכויים טובים לצמיחה כלכלית (עקב כוח העבודה הגובר ושיעורי האבטלה הנמוכים).
לנדל"ן גרמני יש פוטנציאל גדול להערכה בזכות הנוחות, האיכות והמחיר סביר.

 

עם ההשקעות החדשות בנדל"ן גרמני, יש סיכוי גבוה יותר שהמשקיעים יתקלו בהזדמנויות רווחיות.
גרמניה היא מדינה שידועה בכלכלה המפותחת שלה, המדורגת בין 10 המובילות בעולם. עם זאת, גרמניה של היום היא לא רק ייצור ותעשייה.
השקעה בנדל"ן יכולה להיות רווחית ומספקת. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים הזדמנות השקעה טובה. מאמר זה יבדוק את ההיבטים של השקעה בגרמניה, ומי זכאי להשקיע בנכס גרמני.
השקעות בנכס גרמני אינן מגיעות ללא אתגרים משלהן. אתגר אחד כזה הוא שיש דרישות מחמירות יותר לאיכות אשראי ממה שהייתם מוצאים במדינות אחרות באירופה. בשל כך, חשוב מאוד שתהיה תוכנית פיננסית לפני השקעה בכל סוג של נכס בחו"ל.

השקעות נדל"ן נמצאות בעלייה מתמדת במהלך השנים האחרונות, כאשר אנשים רבים ברחבי העולם מתעניינים בגרמניה כמקום להשקיע בו את כספם. הביקוש גבוה, אבל כך גם המחירים, אז אם אתם מחפשים במחיר סביר.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​