חברות ניהול גרמניות – איך זה עובד?

חברות ניהול גרמניות – איך זה עובד?

poland-real-estate-tax-law

הצלחה של עסקת נדל"ן קשורה קשור הדוק עם חברת הניהול המקומית המנהלת את הנכס. אופי הניהול, השמירה על הנכס וההתנהלות, היא זו שתקבע את מחיר התשואה שלו. חברת הניהול היא זו שתנהל נכס שקניתם בגרמניה, והיא זו שצריכה לדאוג לאיתור שוכרים טובים, גביית כספים, ביצוע שיפוצים בנכס אם צריך ושמירה עליו. חברת ניהול גרמניות בגרמניה צריכות להיבחר בקפידה.

חברת ניהול נדל"ן היא זו שמתחזקת את כל הבניין, כולל את הדירה או את הדירות שאתם רכשתם. זאת אומרת שהיא צריכה לדאוג לתחזוקה של כל מערכות הבניין, כל השטחים הציבוריים כולל חדר מדרגות, מעליות אם יש, גינה וחנייה. היא אחראית על כל המערכות המפעילות את הבניין אם מדובר בהסקה מרכזית, אינסטלציה, כיבוי אש, מים, גז, חשמל ועוד.

בנוסף כמו שנוהגת כל חברת ניהול היא אחראית לנהל את התקציב השוטף של וועד הבית. לגבות אותו מהדיירים ולעשות בו שימוש מושכל. היא צריכה להיות זמינה לכל תיקון בבניין וגם בדירות על פי קריאה של הדיירים. רק כך היא תוכל למנוע הזנחה של המקום ושל הדירות ולשמור על תחזוקה שוטפת ואיכותית.

היא אחראית על ניהול החשבונות של הבניין בגין כל הוצאה והכנסה כספית.

מנהלים לכם את הנכס

 חברת ניהול גרמניות של הבניין פותחת חשבון בנק לכל נכס. בכל שלב יש למשקיע בדירות בנכס שליטה. יש גם הגבלה על ההוצאה החודשית וכך החשבון מתנהל בצורה שקופה ובאישור בעלי הנכסים. יש העברות דיגיטליות, תוך חצי שנה מתבקש מוכר הנכס להזדהות בבנק הגרמני, כלומר כל ההתנהלות מבטיחה מוכר אמין ופיקוח על כל הרכישה של הנכס.

חברת נדל"ן ישראלית המתווכת ביניכם לבין חברת ניהול בגרמניה, חותמת על מסמך לטובת המשקיע, המצהיר על כך שהוא יכול בכל שלב ובאופן חד צדדי, להשתחרר מהניהול של חברת הניהול ולנהל את הנכס שלו בעצמו, זאת בהתראה של חודשיים מראש.

כבר בשלב הראשון נרשם הנכס על שם החברה של המשקיע, הכסף מופקד בנאמנות וחברת הנאמנות תקבל ייפוי כוח חלקי כדי שתוכל לבצע משימות ופעולות שהוסכם עליהן מראש מול המשקיע.

חשוב מאוד ליצור קשר עם חברת נדל"ן שאפשר באמצעותה ליצור קשר עם חברת ניהול מקומית איכותית ואמינה. כך תוכלו להבטיח את ההשקעה שלכם.

לסמוך על חברת נדל"ן בחו"ל – קודם כל בישראל

האפשרות שלכם לרכוש נכס נדל"ן בחו"ל, עובר דרך חברת ניהול נדל"ן ישראלית בארץ.  יש לכם אפשרות לבדוק כל חברה, לקרוא עליה, לקבל מידע על עסקאות שהיא ביצעה. להבין באיזה סוג של נכסים היא עוסקת ומה ההצלחות שלה עד היום. לקרוא חוות דעת עליה ולשקול את ההתקשרות אתה.

חברה איכותית צריכה להיות זו, שהנציגים שלה נוסעים למקומות של הנכסים, בודקים אותם ואת המחירים בשוק המקומי, ועושים את כל מה שנדרש, כדי להבטיח ללקוחות שלהם, נכסים במחירים טובים עם תשואות יפות. את זה אפשר לדעת, רק אחרי שמבקרים במקום ורואים בעיניים את הנכסים. מקבלים מידע על האזור והשכונה, ורק אחר כך מציעים את זה למשקיעים הישראלים. כאשר אתם בודקים מיהי חברת הנדל"ן הישראלית שמציעה לכם נכסים בחו"ל ומתרשמים כי מדובר בחברה רצינית שמבטיחה וגם מקיימת, אז אתם יכולים לסמוך עליה שהיא גם תדע לתווך ביניכם ובין חברת ניהול גרמניות במידה ואתם רוכשים נכס בגרמניה, בתחום הנכס בחו"ל, רק אחרי שהיא בדקה את האמינות והרקע שלה.

הצורך שלהם בחברת ניהול מקומית, לא ניתן לערעור. רק חברה שנמצאת במקום יכולה לנהל את הנכס, ולמרות שאתם נמצאים במרחק טיסה מנכסים באירופה, עדיין צריך שהם יתוחזקו ויטופלו על ידי חברות ניהול נדל"ן מקומיות.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​