כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן בגרמניה?

כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן בגרמניה?

Modern,White,Townhouses,Seen,In,Berlin,,Germany

המדינה החזקה והיציבה ביותר באירופה היא גרמניה. למעשה, בעבור משקיעים ישראלים, היכולת להשקיע בכנס למגורים דווקא בגרמניה מהווה דרך מצוינת ליצירה של תשואות קבועות לאורך שנים רבות, בייחוד לאור המתכונת הייחודית של המגורים במדינה. למעשה, מעל ל 70% מהגרמנים מתגוררים בתנאי שכירות ארוכי טווח, כאשר התשואה השנתית כתוצאה מהשכרה של נכס להשקעה עומדת על 9%. מדובר בתשואה גבוהה ששומרת על יציבות מזה שנים רבות.

כמה כסף תצטרכו להשקיע בשביל רכישה של נכס?

בשביל רכישה של נכס להשקעה הסכום המינימלי להשקעה עומד על החל מ 20,000 יורו. יחד עם זאת, צריך לזכור כי המחיר משתנה בהתאם לאזור  – בערים מרכזיות וגדולות כמו ברלין המחירים גבוהים יותר, אולם אם תשקיעו באזורים כמו דרום או מזרח גרמניה, תוכלו לנצל את הכספים הנזילים לטובת ביצוע השקעה משתלמת ובעלת פוטנציאל אדיר בעקבות הביקוש ההולך וגובר למגורים בגרמניה – הן מצד אזרחים והן מצד זרים שרוצים להשתקע במדינה מתקדמת ובעלת יציבות כלכלית, ביטחונית ומגוונת חברתית.

יעד ההשקעות מספר 1 באירופה

ביבשת אירופה, גרמניה נחשבת ליעד ההשקעות המוביל, הן בשל היכולת לבצע רכישה של נכס להשקעה בעלות מופחתת בגובה של עשרות אחוזים מאשר כאן בישראל. זאת ועוד, הבנקים בגרמניה מציעים למשקיעים זרים תנאים מצוינים הן מבחינת מימון בגובה שיכול להגיע ל 70% מערך הכנס, לצד יכולת לקבל תשואות יציבות. מאז שנת 2014 מצליחה גרמניה לספק למשקיעים נחת, בעקבות יציבות וכן יכולת למנף את הנכס הראשון לטובת רכישה של נכסים נוספים, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על איתור של נכסים מניבים באזורים מבוקשים.

ליווי מקצועי לטובת ביצוע השקעה נכונה

עם מעל 11 שנים של ניסיון בתחום הנדל"ן באירופה, תוכלו להיות בטוחים כי באמצעות הצוות המקצועי שלנו תקבלו את המעטפת הנכונה כמו גם ליווי לטובת ביצוע השקעה נכונה. אנו מתמקדים באזורי הביקוש ועל כן המעטפת אותה אתם מקבלים מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף למעל 250 משקיעים שכבר עכשיו מקבלים תשואה גבוהה, בהון ראשוני בגובה 20,000 יורו בלבד.

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​