מהי השפעת האירו על שוק הנדל"ן בגרמניה?

מהי השפעת האירו על שוק הנדל"ן בגרמניה?

england-commercial-real-estate

בין יעדי ההשקעה הכי פופולריים עבור הישראלים, נמצאת גרמניה. חברות ישראליות רבות מרכזות פעילות יזמית בשווקים שלה וכן עושות מאמצים גדולים, כדי לאתר נכסים שווים עבור המשקיעים הישראלים שלהם.

ובכל זאת מדובר על השקעה באירו, לכן חשוב מאוד להבין מהם חוקי ההשקעה בגרמניה ולמה כדאי לכם להשקיע דווקא בה.

הכלכלה הגרמנית מאופיינת כמאוד יציבה והכי בריאה וצומחת באירופה. היא משמשת מודל יציב ואיכותי לכל מדינות אירופה. גרמניה היא הקטר, והיא באמת מושכת את השוק באירופה והתוצאות הכלכליות שלה משפיעות על תזרים המזומנים לגרמנים המבקשים לרכוש לעצמם דיוק בר השגה, וכן משפיעות על המשקיעים המגיעים אליה מכל העולם כדי להשקיע בנכסי נדל"ן בערים הגדולות וגם בערים קטנות יותר.

הכלכלה הגרמנית – מודל של אירו יציב ונדל"ן בצמיחה

הכלכלה הגרמנית המוצלחת, משמשת כמנוף לגידול של מרכזים עירוניים ומצליחה לייצר גם ביקוש למגורים גם למכירה וגם להשכרה. הדייר הגרמני- השוכר הפוטנציאלי, חותם על חוזים לטווח ארוך והחקיקה הגרמנית משום מה מעדיפה דירות שכורות, ומייצרת שוק בטוח וארוך של נכסי נדל"ן להשכרה.

שוק הנדל"ן בגרמניה נהנה מתשתית רגולטורית גבוהה, ומהסדרה של כללי הרכישה וכן מימוש הנכסים. יש פיקוח על חוזים להשכרת הנכסים, ותשתית החקיקה עושה חיים קלים למשכירים את הנדל"ן ולמשקיעים בנכסים מניבים. המיסוי בגרמניה  מעדיף חד משמעית השקעה ארוכה טווח ומעניק הקלות לבעלי נכסים המחזיקים אותם מעל 10 שנים.

משטרי ריבית וצמיחה

יש כיום כמה יעדים מועדפים על משקיעי נדל"ן באירופה. לנדל"ן בגרמניה יש ביקוש גבוה מצד רוסים ומשקיעים ישראלים וגן מאירופה. אלה חדי העין והחושים, מזהים את רמות המחירים האטרקטיביות, והם משווים אותם לערים אחרות באירופה ששם המחירים נוגעים בשמיים.

לגרמניה יש עדיפות גבוהה. לישראלים נוח להגיע לשם וכן הפרש השעות לא משמעותי. משטר המיסים וההשפעה שלו על התשואה ועל העסקאות נוח מאוד ומבטיח תשואה נדיבה לאורך זמן. חשוב לזכור כי יש הבדל כין הכלכלות השונות והשקל לעומת האירו.

חשוב לציין כי כבר ב-2017 החלו לפרסם קרנות השקעה תשקיפים לפרויקטים של נדל"ן ספציפי והגיעו לחשיפה טובה. אבל במקום לפנות אל הקרן, חשוב מאוד דווקא ליצור קשר עם חברה ישראלית של נדל"ן בגרמניה, שתוכל להפנות אתכם אל חברת נדל"ן מקומית אמינה  זו גם תסייע באיתור הנכס אבל גם תנהל אותו כולל כל ההיבטים של ניהול בניינים ונכסים.

תשואה של נכס מניב בגרמניה- הכנסה חודשית בטוחה

המצב הנוכחי של השוק המקומי בישראל, היעדר האפשרות להשקיע פה בנדל"ן במחירים שערורייתיים, גרמו להרבה מאוד ישראלים להוציא את כספם מהבנק ולהשקיע אותו בנכס נדל"ן בחו"ל ובעיקר בגרמניה.

מאז שאוחדו המזרח והמערב, קורים למדינה הזו רק דברים טובים. הכלכלה יציבה וגרמניה משמשת מודל של יציבות וביטחון כלכלי לכל מדינות אירופה. ואם מדברים על השקעה ספציפית בגרמניה, הכי שאפשר לומר כי שוק הנדל"ן של הערים הגדולות לא נמצא בתנודתיות כלשהי, אבל ההשקעות הכי טובות וכדאיות היום הם דווקא בערים הקטנות והמבטיחות כמו סקסוניה, לייפציג ועוד. שם המחירים עדיין נמוכים. הביקוש גבוה הרבה יותר מההיצע, ובסכום נמוך יחסית למחירי הנדל"ן בארץ, אתם יכולים לסדר לעצמכם הכנסה חודשית יפה מאוד.

חשוב ליצור קשר עם חברת השקעות נדל"ן בגרמניה, ראשית בארץ. חברה שיש בה מומחי נדל"ן ומומחים פיננסיים ויכולת לחבור לחברת נדל"ן גרמנית מקומית ולאתר נכסים שווים במחירים כדאיים.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​