מה חשוב לבדוק לפני השקעה בנדלן בגרמניה?

מה חשוב לבדוק לפני השקעה בנדלן בגרמניה?

Modern,Apartment,Buildings,In,A,Green,Residential,Area,In,The

גרמניה היא מדינה יציבה יחסית מבחינה כלכלית וכזו שמראה אחוזי רווח נאה לאורך הזמן. לאור משבר הפליטים באירופה, השינויים הדרמטיים שהביאו המגיפה העולמית ועוד שורה של אירועים בהם לא נלאה אתכם עוד, אנחנו יכולים לראות כיצד ישנן כלכלות שמתפקדות טוב יותר מאחרות. הכלכלה הגרמנית היא בהחלט אחת מהן. אנחנו לא מדברים על מדינה בה שיעור המס הוא נמוך, אבל אנחנו בהחלט מדברים על מדינה שהתמורה לכסף בה שווה את זה. גרמניה היא מדינה שמעודד השקעה בקרב תושבי האיחוד האירופי כמו גם אלו המחזיקים בדרכון גרמני, מה שמשותף כמובן לישראלים רבים. אז אם אתם רוצים לשמוע עוד על השקעה בנדלן בגרמניה, אנחנו כאן עם כל הידע שיעזור לכם למצוא את המידע שאתם צריכים בדיוק.

תמיד טוב לשמוע מידע מאיש מקצוע וגורם שלישי

רכישה בגרמניה היא על פניו האפשרות הטובה והבטוחה ביותר. אבל,  כמו בהרבה מאוד מקרים, אם לא תקבלו עזרה ולא תהיו מחוברים למי שמכירים את השוק היטב ויודעים לתת בו את המידע שאתם צריכים, אתם בקלות עלולים לעשות בחירות שגויות. מה גם שאתם וודאי לא יודעים את השפה כך שבחירה לא נכונה עתידה להביא אכזבה.

דבר נוסף שצריך לדעת לגבי השקעות בגרמניה. השקעות בגרמניה הן לא בהיכרח השקעות שהתשואה עבורן עולה בבת אחת באופן דרמטי כמו שיכול להתחרש במדינות במזרח אירופה למשל. אכן מדובר על אפיק יציב יחסית, אבל לא על מה שהוא פשוט פיתרון קסם סתם כך ללא קונטקסט. לכן טוב לקבל ייעוץ מגורם שלישי שיתן לכם את המידע אותו אתם צריכים כדי לבחור נכון בסופו של דבר.

אם אתם בעלי אזרחות כדאי לנצל את זה

ישנם הרבה מאוד ישראלים שזכאים לדרכון גרמני אבל הם אולי לא יודעים את זה, אולי לא ביצעו את הבדיקות הנכונות ועוד. אנחנו ממליצים לכם מכל לב לעשות בירור ולנסות להנפיק דרכון גרמני או דרכון אירופאי במידת האפשר. הרבה פעמים מדובר על מה שיש לו ערך משמעותי.

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​