מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל? השקעות נדל"ן בגרמניה

מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל? השקעות נדל"ן בגרמניה

Settlement,With,Houses,In,A,Small,Town,,Photographed,From,Above

בעבור משקיעים ישראלים, היכולת לבצע השקעה בשוק הנדל"ן בישראל הפכה לכמעט בלתי אפשרית, וזאת בשל עלייה תלולה במחירים כמו גם מדיניות מיסוי שהופכת את העסקה ללא כדאית. לכן, אופציה שאותה מומלץ לבחון היא השקעת נדל"ן בגרמניה אשר נחשבת מזה שנים רבות ליעד מספר אחד להשקעות, בשל מספר סיבות:

יציבות כלכלית

גרמניה שומרת על כוחה כמעצמה עולמית, גם לאחר תקופה כלכלית קשה לאחר המשבר בשנת 2018 וכן מגפת הקורונה שחוללה תנודות עזות, אולם שוק הנדל"ן נותר יציב, בעקבות ביקוש גבוה להשכרת דירות באזורי ביקוש אך גם באזורי הפריפריה. היציבות הכלכלית מגיעה לידי ביטוי גם בתשואות שנותרו יציבות מאז שנת 2014 עם ממוצע של 7%.

תחבורה ציבורית מפותחת

אם אתם מוכנים לקנות את הנכס הראשון שלכם בחו"ל, אין ספק כי השקעה בגרמניה היא אופציה שאתם תרצו לבחון, וזאת בשל מערכת התחבורה הציבורית המפותחת שמאפשרת גישה מהירה לערים המרכזיות, ועל כן הביקוש גם באזורי הפריפריה בגרמניה הם גבוהים מאוד, בזכות היכולת להיעזר בתחבורה ציבורית מתקדמת שגם תורמת לעלייה של מחירי הדיור גם באזורים פחות מבוקשים – בעיקר במזרח ובמערב המדינה.

הכנסה פסיבית

היכולת לקבל הכנסה פסיבית כתוצאה מהשכרה של נכס בגרמניה היא בעלת השפעה עצומה על עתידכם הכלכלי, בייחוד לאור היכולת לנצל את המחירים הנוחים (החל מ 20,000 יורו) לטובת מינוף הכספים הנזילים, ובהתאם לכך יצירה של אופציות נוספות להשקעות דרך הכנסה פסיבית של השכרת הנכס בבעלותכם. יצירה של הכנסה פסיבית יציבה בדמות השקעה בשוק הנדל"ן הגרמני מהווה את הדרך הבטוחה ביותר לניצול כספים, וכן יצירה של מינוף.

עידוד מסיבי להשקעה

ממשלת גרמניה נחשבת לממשלה מתקדמת מאוד מבחינת היחס למשקיעים זרים, ועל כן מקדמת כניסה לשוק באמצעות מימון בנקאי מלא לצד הקלות משמעותיות מבחינת המיסוי. על כן, מדובר באופציה נהדרת בעבורכם להצטרף לאלפי משקיעים ישראלים שכבר עכשיו ניצלו את ההטבות של ממשלת גרמניה, לטובת רכישה של נכס להשקעה.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​