נדל"ן בגרמניה או בארה"ב, מה עדיף?

נדל"ן בגרמניה או בארה"ב, מה עדיף?

barksite-effect-on-england-real-estate

חושבים על השקעה בתחום הנדל"ן אך לא ברור לכם איך לעשות את זה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. רוב האנשים שרוצים להשקיע בנדל"ן היו רוצים להצליח בכך ולעשות את הבחירה הנכונה, אך האמת היא, שזה לא כל כך פשוט. ראשית, הגיע הזמן לדעת שהשקעות בנדל"ן יכולות להתבצע גם מחוץ לישראל ושנית, חשוב לבחור היטב את היעד אליו שאתם פונים. אם גם אתם שמעתם לאחרונה על אנשים שהשקיעו בנדל"ן בגרמניה או בארה"ב אנחנו בהחלט יכולים להבין מדוע אתם מתלבטים. כיצד בוחרים את ההשקעה הנכונה? ואיפה יכול להיות לכם יותר פשוט ונוח לנהל את הנכס שלכם? האמת היא שלא קל לענות על כל השאלות הללו ואם יש דבר חשוב שצריך לשים לב אליו, זה שעליכם לבדוק היטב את הדברים. כלומר, זה שאולי שמעתם מאחרים שהם נהנים מתשואות מאוד יפות מהשקעה בגרמניה זה לא תמיד אומר שזה יכול להתאים גם לכם. לעומת זאת, אפילו במקומות שבהם אחרים נכשלו אתם יכולים לעשות חיל, כל עוד תבצעו השקעה חכמה, שקולה ונכונה.

הקשר בין ניהול הנכס ובין המיקום שלו

אם אתם מתלבטים בין השקעה בגרמניה ובין השקעה בארה"ב, כדאי שתחשבו תחילה על אחת מהשאלות הכי חשובות שיש, והן: מי ינהל בפועל את הנכס. כלומר, הרבה פעמים נכסים דורשים שננהל אותם, בין אם זה במכירה בבוא העת, בהשכרה על בסיס קבוע או אפילו בתיקונים ובשיפוצים שונים. לכן נושא הקרבה יכול להיות משמעותי ולהשפיע בצורה רצינית על בחירת יעד ההשקעה. אם, לדוגמא, יש לכם קרובים שגרים בגרמניה, בעיר שבה חשבתם להשקיע, אין ספק שזה יכול להפוך השקעה כזאת להרבה יותר אטרקטיבית, במיוחד אם מדובר על אנשים שמבינים בנדל"ן. לעומת זאת, אם אין אף אחד שיוכל לעזור לכם בנושא בגרמניה אך יש מי שינהל לכם את הנכס בארה"ב, הרי שזה יכול להשפיע על הבחירה שלכם להשקיע שם. אומנם זה נכון שבשני המקרים כדאי יהיה לשקול את האפשרות של חברה מקצועית שתוכל לנהל עבורכם את הנכס, אך נושא הקרבה יכול להיות לא פעם משמעותי ביותר. הנתון החשוב באמת שיעזור לכם להחליט האם עדיף להשקיע בנדל"ן בגרמניה או בארה"ב, זו השאלה כמה אתם צפויים להרוויח מההשקעה הזאת. כלומר, האם התשואה הצפויה לכם גבוהה? או שאולי מדובר על תשואה שלא שווה את כל ההשקעה ואת כל המאמץ שלכם?

איך לבחור את הנכס הספציפי שבו תשקיעו?

בין אם אתם חושבים על השקעה בערים שונות בגרמניה ובין אם אתם חושבים על השקעות נדל"ן בארה"ב, אנחנו מציעים לכם לחשוב גם על בחירת הנכס הספציפי המתאים לכם. כלומר, האם אתם מכירים מספיק טוב את המקום שבו אתם עומדים להשקיע? או שאין לכם מושג איך בכלל לבדוק את הדברים ומאיפה להתחיל לבחור את הנכס הנכון לכם? האמת היא, שבכל מה שקשור להשקעות נדל"ן בחו"ל תמיד עדיף יהיה לפנות אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש. חברת נדל"ן שנותנת שירותים בתחום הנדל"ן בגרמניה ובתחום הנדל"ן בארה"ב תוכל לעזור לכם, לפני הכול, לבחור את הנכס הנכון לכם. בהמשך אנשי התיווך יעזרו לכם גם לנהל את הנכס ואף להבין כמה מיסים עליכם לשלם עליו. אין ויכוח על כך שניתן לרכוש נכסים ולנהל אותם גם לבד, אך בפועל זה הרבה יותר פשוט כאשר יש לכם אל מי לפנות וממי לקבל סיוע מקצועי בתחום הזה, אז למה לוותר על כך?

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​