הסיפור שלנו

מי אנחנו

גרמניה ישראל - הסיפור שלנו:

אנחנו בית ההשקעות ישראלי, המתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ן מניב בגרמניה.

בגרמניה, בחרנו להתמקד בשיווק נדל"ן ב-4 מוקדים מרכזיים: ברלין, לייפציג, מזרח גרמניה ומערב גרמניה. אנו ממנפים את הניסיון במכירה של מאות דירות ונכסים מניבים למשקיעים בישראל ואף בגרמניה.

הכלכלה הגרמנית ושיעורי הצמיחה במדינה, לאורך פרקי זמן ארוכים מייצרים שוק נדל"ן יציב עם רמות סיכון פחותות לעומת שווקים בינלאומיים אחרים. מדיניות הממשל הפדרלי ויציבות תעסוקתית, בשילוב עם צמיחה כלכלית, הפכו את גרמניה ליעד אטרקטיבי עבור משקיעי ערך, המחפשים תשואות יציבות לאורך זמן.

שיטת העבודה שלנו מתמקדת בנכסי ערך באזורי ביקוש ספציפיים – אנו מאתרים נכסים באיזורים חמים, בעיקר באיזורי מפתח: ברלין, לייפציג, מזרח ומערב גרמניה ומנגישים ללקוחות בארץ את אפשרות הקניה תחת "מטריה" עסקית מקיפה לצורך מימוש העסקה: מימון, ייצוג משפטי, ליווי נסיעה לגרמניה וגם, שירותי איתור בניינים למשקיעים המעוניינים להגדיל את רמת המעורבות שלהם בשוק.

בין לקוחותינו, יש מגוון רחב של משקיעים שונים – החל מזוגות צעירים בתחילת דרכם, המעוניינים להשיג תשואה עודפת על פני מה שניתן למצוא בישראל, שכירים, המעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם או לייצר הכנסה פסיבית וכמובן משקיעים מנוסים, המעוניינים להרחיב את סל ההשקעות שלהם לכיוון נכסי נדל"ן באירופה.

שיטת העבודה שלנו ממנפת את היכולות שלנו בשוק הגרמני – איתור נכסים באיכות גבוהה, או כאלה שייצרו תשואה אטרקטיבית לאחר השבחה, בדיקת העלויות ויצירת מבנה עסקה, המייצר שילוב של תשואה לאורך זמן עם הקטנת השקעה ומעורבות. עיסקאות אלה משולבות עם מענה מקיף לכל צורכי הליווי לעסקת השקעה בשוק בינלאומי ומייצרים תשואה אפקטיבית לאורך זמן, ללא כאבי ראש מיותרים.

יש לכם שאלות על השקעה בגרמניה? זה הזמן ליצור איתנו קשר. יש לנו מה לספר לכם.

שלכם – גרמניה ישראל.

נשמח לתת לכם מידע נוסף אודותינו: