3 טיפים שכל משקיע ישראלי צריך לדעת לפני רכישת נדל"ן בגרמניה

3 טיפים שכל משקיע ישראלי צריך לדעת לפני רכישת נדל"ן בגרמניה

Cityscape,Of,A,Modern,Residential,Area,With,Apartment,Buildings,,New

במילים פשוטות, נכס נדל"ן יכול להיות אחת ההשקעות הטובות ביותר שאתם יכולים לעשות, בזמן של שימוש בריבית משכנתא נמוכה במיוחד. אם אתם שוקלים להשקיע בנכס גרמני כדאי לכם לדעת איך לבחור את הנכס שלכם בצורה נכונה.

השקעה בנכס גרמניהיסודות שאתם צריכים לדעת

החליטו- מדוע אתם רוצים לקנות נכס בגרמניה? לעשות כסף! טוב אולי זאת הסיבה העיקרית, אבל עבור רוב האנשים רכישת נכס היא להחזקה לטווח ארוך. רוב הסיכויים שתשכירו את הנכס לפני מכירה ברווח. אז כדאי לדעת בעלי בית עבור איזה סוג נכס אתם רוצים להיות. אם למשל אתם רוצים להשכיר נכס מרוהט לטווח קצר ללקוחות עסקיים, פרנקפורט, מינכן או דיסלדורף יהיו טובות יותר עבור סוג זה של שוק. לדעת מה אתם רוצים כבעלי בית יעזור לכם למקד את סוג הדיירים ולבחור את האזורים הנכונים כדי למקסם את הרווחים הפוטנציאליים שלכם.

חקרו את שוק הנדל"ן לפני הרכישה

לפני שתתחילו לחפש נכס, חקרו תחילה את האזורים הרצויים. מובן מאליו שגידול אוכלוסייה ונוכחות תשתיות יהיו טובים לרוב משקיעי הנכסים. שקלו אם קישורי התחבורה המקומיים, החנויות, בתי הספר והמתקנים התרבותיים הם מה שסוג השוכר שלכם מחפש והאם האזור ימשיך למשוך יותר אנשים לגור שם. תמיד כדאי לבדוק עם סוכני נדל"ן מקומיים, כדי לעזור לעמוד את האזור מתאים עבורכם.

מיקום מרכזי הוא המפתח לרכישת נכס מוצלח בגרמניה

ההצלחה בהשקעות נכסים בגרמניה תלויה מאוד במקום בו אתם קונים אותו. לא רק שמדובר במדינה, בעיר, באזור הנופש או בקהילה הנכונה, זה אפילו מסתכם בקנייה ברחוב הנכון. לדוגמה, אם תרצו לקנות השכרה מרוהטת לטווח קצר בפרנקפורט, הייתם רוצים לוודא שאתם לא רחוקים ממרחק שני רחובות הליכה מתחנת רכבת תחתית. אם אתם רוצים לקנות באחד מהאזורים הטובים ביותר בפרנקפורט זה מצטמצם לקומץ רחובות בלבד. הצלחה בהשקעות נכסים אינה עניין של מזל אלא של מחקר קפדני. רכישת המיקום הטוב ביותר לצרכי ההשקעה שלך תשלם עבורכם כפליים.

לאחר עשרות שנים של תרדמה, מחירי הנכסים של מיקומי מפתח גרמניים עלו כעת וממשיכים לעשות זאת. הדבר נובע במידה רבה מריביות משכנתא נמוכות מאוד ואכזבה כללית משיעורי הפיקדונות. גרמניה מושכת כמות גדולה של משקיעים זרים ומקומיים המחפשים נכס באיכות טובה עם תשואה גבוהה, במיוחד באזורים כמו פרנקפורט, ריין-מיין וערי מפתח אחרות. זה הזמן הטוב ביותר להשקעה עבור מי שרוצה לקנות ולהחזיק בנכס גרמני במקומות מרכזיים!

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​