5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בגרמניה

5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בגרמניה

River,Pegnitz,In,The,Franconian,City,Nuremberg,(bavaria,,Germany)

גרמניה היא מדינה ענקית ומודרנית אשר נחשבת לאחת המעצמות הכלכליות החזקות בעולם. ההשפעה של גרמניה על השווקים בעולם מתבטאת כמעט בכל תחום, וחברות מרחבי העולם כולו מעוניינות להעביר את מרכז הפעילות שלהם או לבנות מפעלים שלהם ברחבי המדינה. גם תחום השקעות הנדל"ן במדינה פורח ומשגשג, כך שיותר ויותר משקיעי נדל"ן מתעניינים לגבי האפשרות של רכישת נדל"ן במדינה. אז מה כדאי לבדוק לפני שקונים נכס נדל"ן בגרמניה? ננסה לתת כמה תשובות.

חמשה דברים שאתם רוצים וצריכים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן בגרמניה:

  • כאשר מדובר על רכישת נכס נדל"ן במדינה עשירה כמו גרמניה, כדאי שתשימו לב שרכישת נכס כמו דירה יכולה להיות יקרה מאוד. אמנם, גם אם אתם לא מחזיקים בסכום כסף מספק עבור דירה באחת הערים הגדולות כמו ברלין או מינכן, כדאי שתבדקו את האפשרות להשקיע בדירה בערים אחרות או בעיירות קטנות יותר שם המחירים נמוכים וניתן לעמוד בהם יותר בקלות.
  • דבר נוסף אותו כדאי לבדוק לפני רכישה של נדל"ן במדינה, הם חוקי המס הרלוונטיים למשקיעים זרים. המשקיע הישראלי הוא כמובן משקיע זר וחוקי המס במדינה מיוחדים מאוד וכדאי להתעמק בהם היטב.
  • עוד דבר אותו כדאי לבדוק לפני רכישה של נדל"ן בגרמניה היא לגבי הבעלים של הנכס. במרבית המקרים הגרמנים יהיו אדיבים וישרים, אך גם בגרמניה ניתן למצוא אנשים רעים ורמאים, ולכן כדאי לבצע את בדיקת הרקע על בעלי הנכס כפי שצריך.
  • כדאי מאוד לבדוק היטב לגבי האזור בו אתם משקיעים משום שגרמניה מורכבת מפדרציות רבות שכל אחת מהן בעלת פוטנציאל צמיחה שונה לחלוטין.
  • מאחר ומדובר על מדינת תעשייה מפותחת – כדאי לבדוק גם את האפשרות להשקעה בנכסים שונים שאינם דירות, כמו שטחי מסחר, מלונות או משרדים.

כיצד אפשר לבדוק את כל הדברים הללו?

כל אחד יכול בסופו של דבר לבצע את הבדיקות הללו גם בעצמו, אך אם הוא רוצה להיות בטוח שהוא מבצע את ההשקעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורו, כדאי לו לפנות אל חברה אשר מחזיקה בניסיון בהשקעה ברחבי גרמניה, שתוכל לכוון אותו אל נכס הנדל"ן המתאים והמשתלם ביותר עבורו.

 

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​